KONST / Litografier / Färglitografi 15695188
nr 1569 5188
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 34/190. Färglitografi, bildmått: 54x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:21:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
800 kr
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
6
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd