KONST / Litografier / Färglitografi 15243371
nr 1524 3371
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 60/200. Färglitografi. Bladets mått: 73x53 cm, yttermått inklusive ram: 83x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:35:14
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd