KONST / Litografier / Färglitografi 14823046
nr 1482 3046
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 88/99 et color, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 78x61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:29:52
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd