KONST / Litografier / Färglitografi 14666408
nr 1466 6408
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 116/150. Färglitografi, bildmått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 69x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:46:10
700 kr
800 kr
900 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd