KONST / Litografier / Färglitografi 15757386
nr 1575 7386
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 7/50. Färglitografi, bildmått: 43x31 cm, yttermått inklusive ram: 58x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:41:31
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd