KONST / Litografier / Färglitografi 7528415
nr 752 8415
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), signerad, 102/150 bm: 50x40, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
850 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:49:11
4/4 12:51:36
8/4 18:43:24
800 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd