KONST / Litografier / Färglitografi 10638133
nr 1063 8133
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), EA-upplaga, bladets mått: 66x49
Kondition: ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 20:15:55
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
17 okt
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd