KONST / Litografier / Färglitografi 11795061

nr 1179 5061

Färglitografi

Oscar Bergman, Stadsmotiv. Signerad, numrerad 192/350, motivet: 31x43

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 april 2018
kl 18:46:01

20/4 12:37:16 1      Vinnande bud