KONST / Litografier / Färglitografi 13803257
nr 1380 3257
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Komposition, 75, bladets mått: 50x65cm, yttermått inklusive ram: 66x80cm. Signerad
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:26:09
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström