KONST / Litografier / Färglitografi 13557130
nr 1355 7130
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige, daterad. Signerad, numrerad 64/100. Motivet: 29x39 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:27:00
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
19 okt
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström