KONST / Litografier / Färglitografi 16602069

nr 1660 2069

Örjan Sätre

(f. 1952), Sverige

Signerad, numrerad 5/172. Färglitografi, bildmått: 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x56 cm

Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 november 2024
kl 20:51:46

Örjan Sätre

Läs mer om Ã–rjan Sätre