KONST / Litografier / Färglitografi 13956439
nr 1395 6439
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 245/360. Motivet: 65x46cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:30:38
3/5 18:25:42
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund