KONST / Litografier / Färglitografi 14077155
nr 1407 7155
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Modisten. Signerad, numrerad 121/360. Motivet: 66x50, yttermått inklusive ram: 84x64 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:42:14
1.200 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund