KONST / Litografier / Färglitografi 7721479
nr 772 1479
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi , Olle Nyman (1909-1999), träd, signerad, motivets mått: 41x35
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 19:55:05
300 kr
250 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman