KONST / Litografier / Färglitografi 12555176

nr 1255 5176

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Färglitografi, Olle Nyman (1909-1999), Sverige. Stilleben. Signerad, daterad -80, dedikation. Motivet: 32x29

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:59:15

19/5 19:26:43 1      Vinnande bud

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman