KONST / Litografier / Färglitografi 14477561
nr 1447 7561
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 222/250, daterad 78. Färglitografi, bildmått: 30x27, yttermått inklusive ram: 49x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:17:40
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
6
1.200 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman