KONST / Litografier / Färglitografi 14666318
nr 1466 6318
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 111/150, daterad 91. Färglitografi, bildmått: 31x39cm, yttermått inklusive ram: 53x59cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:53:30
100 kr
150 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman