KONST / Litografier / Färglitografi 13978037

nr 1397 8037

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Färglitografi, Olle Nyman (1909-1999), Sverige. Signerad, numrerad 170/260, daterad -75. Motivet: 20x23, yttermått inklusive ram: 50x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:21:55

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman