KONST / Litografier / Färglitografi 14034150
nr 1403 4150
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/40, daterad 1972. Motivet: 55x76 cm, yttermått inklusive ram: 72x93
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:10:06
100 kr
200 kr