ART / Lithographs / Litograph 14975312
nr 1497 5312
Olle Langert
(1924-2016), Sverige
Olle Langert (1924-2016), Sweden. 'Solreflexer'. Signerad och numrerad10/75. Image dimensions: 17x27 cm, outer dimensions including frame: 36x45,
LITOGRAPH, "Solreflexer". Signerad och numrerad10/75. Färglitografi, bildmått: 17x27 cm, yttermått inklusive ram: 36x45 cm
Olle Langert, Swedish painter, born 1924, dead 2016.
SEK 100
Monday October 24 2022
at 19:28:07
21/10 14:59:23