KONST / Litografier / Färglitografi 15343225
nr 1534 3225
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Signerad, numrerad 90/150, daterad 82. Färglitografi. Bladets mått: 63x47 cm, yttermått inklusive ram: 68x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:03:42
14/4 14:04:51
100 kr
17/4 18:48:26
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks