KONST / Litografier / Färglitografi 13568087
nr 1356 8087
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 95/100,62x46cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:44:49
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks