KONST / Litografier / Färglitografi 12297105
nr 1229 7105
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga, Signerad, 99x139
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:52:30
20/1 14:00:06
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks