KONST / Litografier / Färglitografi 7528370
nr 752 8370
Färglitografi
Olle Frank-Zén, signerad, motivets mått: 62x46
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:22:33
150 kr
150 kr