KONST / Litografier / Färglitografi 12735218
nr 1273 5218
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 18/75. Färglitografi, motivets mått: 25x33 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
måndag 2 september 2019
kl 18:39:45
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér