KONST / Litografier / Färglitografi 12432023

nr 1243 2023

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Färglitografi, Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad EA-upplaga, bladets mått: 56x76 cm

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:09:36

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér