KONST / Litografier / Färglitografi 12432023

nr 1243 2023

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Färglitografi, Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad EA-upplaga, bladets mått: 56x76 cm

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:09:36

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér