KONST / Litografier / Färglitografi 15228064
nr 1522 8064
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 42/260. Färglitografi, bildmått: 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 50x67 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:48:17
20/2 01:42:01
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér