KONST / Litografier / Färglitografi 9166126

nr 916 6126

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Färglitografi, Olle Bonniér (f. 1925), 58/150, signerad i trycket, bladets mått: 58x37

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

400 kr

Såld:

700 kr

måndag 6 oktober 2014
kl 20:30:28

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér