KONST / Litografier / Färglitografi 12428158

nr 1242 8158

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numrerad 76/100, daterad 1983. Motivet: 31x44 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:47:18

  • Tema
  • 18 mar

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren