KONST / Litografier / Färglitografi 11709236

Färglitografi (F)

nr 1170 9236

Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Liggande naken man, signerad och numrerad 58/90, -70, motivet: 39x55 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 19 mars 2018
kl 19:34:39

  • Tema
  • 19 mar

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren