KONST / Litografier / Färglitografi 14409340
nr 1440 9340
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Xiobei. Signerad, numrerad 34/50. Färglitografi, bildmått: 43x56, yttermått inklusive ram: 61x79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:26:05
20/12 18:14:01