KONST / Litografier / Färglitografi 12422063

nr 1242 2063

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Tre damer. Signerad, daterad 8/25. Motivet: 53x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:45:12

  • Tema
  • 18 mar