KONST / Litografier / Färglitografi 11482389
nr 1148 2389
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, surrealistisk komposition, signerad och numrerad 15/260, otydlig signatur, motivet: 48x56
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:09:02
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)