ART / Lithographs / Litograph in colors 14409432
nr 1440 9432
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Spelmän, son82/150. Litograph in colors, Image dimensions: 58x42, outer dimensions including frame: 75x58 cm,
Oidentifierad konstnär. Spelmän. Signerad, numrerad
82/150. Färglitografi, bildmått: 58x42, yttermått inklusive ram: 75x58 cm
300
Monday December 20 2021
at 19:54:02