KONST / Litografier / Färglitografi 15539169
nr 1553 9169
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben med glas & solglasögon. Signerad, numrerad 221/295. Färglitografi, bildmått: 35x15 cm, yttermått inklusive ram: 50x29 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:17:41
31/7 18:30:38