KONST / Litografier / Färglitografi 14688406

nr 1468 8406

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad EA, motorcykel, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 76x55 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:50:52