KONST / Litografier / Färglitografi 15464248
nr 1546 4248
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 96/150. Färglitografi, bildmått: 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:06:59
5/6 08:14:41