KONST / Litografier / Färglitografi 14855219
nr 1485 5219
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 22/60. Färglitografi, bildmått: 58x46 cm, yttermått inklusive ram: 62x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:41:23
29/8 15:31:50
200 kr
29/8 19:36:23