KONST / Litografier / Färglitografi 11018460

nr 1101 8460

Färglitografi

Oidentifierad konstnär, signerad. 86/300, Högvakten, motivet: 50x65

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 april 2017
kl 20:14:40