KONST / Litografier / Färglitografi 15075052
nr 1507 5052
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 57x46cm, yttermått inklusive ram: 73x60cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:49:16
4/12 20:58:54
100 kr
5/12 19:43:41