KONST / Litografier / Färglitografi 12699147

nr 1269 9147

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Segelbåt. Numrerad 215/290. Ej signerad. Motivet: 53x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 20:06:52