KONST / Litografier / Färglitografi 13988189

nr 1398 8189

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Leksaker. Signerad, numrerad 52/190, oramat löst blad. Bladets mått: 63x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 maj 2021
kl 18:17:44