KONST / Litografier / Färglitografi 14906338
nr 1490 6338
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad, numrerad 270/400. Färglitografi, bildmått: 44x66 cm, yttermått inklusive ram: 59x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:04:28
14/9 10:39:54
100 kr
17/9 13:23:46