KONST / Litografier / Färglitografi 14906338

nr 1490 6338

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad, numrerad 270/400. Färglitografi, bildmått: 44x66 cm, yttermått inklusive ram: 59x80 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 september 2022
kl 18:04:28

14/9 10:39:54 1      100 kr
17/9 13:23:46 2      Vinnande bud