KONST / Litografier / Färglitografi 9166138
nr 916 6138
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, kvinna, 18/160, signerad, motivet: 42x29
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:36:25
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr