KONST / Litografier / Färglitografi 13846161
nr 1384 6161
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad W Lindwall, numrerad 30/150. Motivet: 35x25 cm, yttermått inklusive ram: 56x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:15:20
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr