KONST / Litografier / Färglitografi 14008024

nr 1400 8024

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Inköpt på Liljevachs vårsalong. Signerad, numrerad 9/300, yttermått inklusive ram: 62x82 cm

måndag 31 maj 2021
kl 18:50:06