ART / Lithographs / Litograph 16958278
nr 1695 8278
LITOGRAPH
unidentified artist. No signature, ”Bron i Nanking”, coloured. Image dimensions: 13x19 cm, outer dimensions including frame: 25x29,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, ”Bron i Nanking”, kolorerad. Färglitografi, bildmått: 13x19 cm, yttermått inklusive ram: 25x29
Monday April 21 2025
at 19:59:24