KONST / Litografier / Färglitografi 15618194
nr 1561 8194
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, daterad. Signerad, numrerad 13/50, -77. Färglitografi, bildmått: 26x23 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:15:01
100 kr
150 kr
200 kr