ART / Lithographs / Litograph in colors 15229102
nr 1522 9102
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Signerad Christian P, segelbåtar på hav, sond. 3/30, -06,
Oidentifierad konstnär. Christian P, segelbåtar på hav, sond. Signerad, numrerad 3/30, -06. Färglitografi. Bladets mått: 36x46 cm, yttermått inklusive ram: 40x55
SEK 1000
Monday February 20 2023
at 20:58:49
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr