KONST / Litografier / Färglitografi 14733285
nr 1473 3285
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Signerad, numrerad 239/360, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 36x42, yttermått inklusive ram: 52x58 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:44:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg